Apie mus

Green Express- tai logistikos, sandėliavimo ir verslo siuntų pristatymo bendrovė, dirbanti šioje srityje nuo 1999 m. Tačiau pastaruoju metu, ieškodami naujų iššūkių, sukame vairą ekologiškesnio transporto bei paslaugų link.

Rinkdamiesi mus, Jūs gaunate ne tik kokybiškas paslaugas savo verslui, tačiau ir remiate elektrinio transporto idėjos įgyvendinimą Lietuvoje.

Bendrovės veikla apima keletą sričių:

  • prekių sandėliavimas;
  • prekių ženklinimas ir pakavimas;
  • prekių pristatymas klientams;
  • komponentų elektromobiliams gamyba.

Mūsų bendrovės tikslas- kokybiškas ir greitas klientų aptarnavimas nuo prekių paruošimo iki galutinio jų pristatymo ir šios veiklos derinimas su ekologiniais reikalavimais.

Mums svarbūs socialiai atsakingo verslo kriterijai: įmonė savo veikloje siekia užtikrinti savo darbuotojų socialinę bei ekonominę gerovę- jiems užtikrinamos visos socialinės garantijos; visi darbuotojai gauna didesnį nei minimalų atlygį už darbą. Įmonė nė karto nėra bausta už darbo ar mokesčių įstatymų pažeidimus.

Dar rimčiau mes žiūrime į atsakomybę prieš gamtą, kuriai būtent transporto veikla daro didžiulę žalą. Todėl imamės elektrinio transporto idėjos įgyvendinimo. Kadangi bendrovė pastaraisiais metais kūrė ir plėtojo komponentų elektromobiliams gamybą (www.jonelis.eu ) , http://youtu.be/HU4seeO4b7o , ketiname ateityje ne mažiau nei pusę transporto keisti elektriniu.